Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Knižní recenze

Najdete tu mnou psané "recenze" knih, které jsem měla tu čest, nebo tu smůlu přečíst. Budu se snažit o co nejoběktivnější přístup...ale občas to nejde (viz. HP)

Jedná se o dlouhodobě plánovanou rubriku (dlouhodoubě, ale jenom sporadicky...prostě už mi to párkrát přišlo na mysl), a teď sem se k tomu rozhoupala nejen kvůli umístění Harryho Pottera na krásném 5. místě v soutěži Kniha mého srdce (ale upřímě, kdyby soutěž vyhlásili byť jen o půl roku později, Stmívání by se před HP nikdy nedostalo, jenomže módní vlna je módní vlna. Tím nechci říct, že stmívání je špatný, já ho taky četla, a taky jsem na něm ujížděla...), ale taky díky svému vlastnímu tápání ve světě knih. Člověk přečtě HP jednou, dvakrát, třikrát, ale nemůže číst do nekonečna jenom HP. Duše čtenářova prahne i po jiném velkém příběhu...jenomže ka pro něj sáhnout?

Snad někoho tyhle knížky zaujmou, a třeba si je i přečte. Jestli jo, hoďte mi sem pls komentík a jestli ne...tak taky

 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.