Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Novinky

I will be back

Vážení a milí čtenáři,

už podruhé si vás dovoluju zdržet svým nudným sdělením týkajícím se stavu mého PC. Můj technik (tímto ti děkuju na stotisíckrát) uvedl moji chloubu, můj zbožňovaný počítač do provozuschopného stavu. Je sice pravda, že některé závady i nadále přetrvávají, ale nemělo by to být nic, co by nějak zásadně ovlivnilo přidávání nových kapitol a povídek.

Vývoj povídek je následující:

Spojení magie - k této povídce mám hotové dvě nové kapitoly a jednu mám rozpracovanou (jestli se vám to zdá málo, tolik kapitol v zásobě jsem měla jen při přidání první kapitoly).

Rozpracovaná je také nová kapitola k Netopýkrovi...ale tady si ještě musím ujasnit, jakým směrem chci povídku směřovat, takže se tu v průběhu zítřka objeví pár doplňujících anket...alespoň jedna určitě.

Z nových povídek mám dokončeny tři, z nichž jedna ještě musí projít konzultací. Jediné co vám k nim mohu už teď prozradit je to, že se v nich nejedná o paring SS/HG.

...neradujte se však předčasně, všechny tyto texty ještě čeká přepis do elektronické a tím i konečné verze. Jestli vás to potěší, už v pátek vám slibuji první kousek.

Nově také projdu úvodní články k povídkám, došla jsem totiž k názoru, že jsou povětšinou naprosto nic neříkající a to mám v plánu změnit. Přiznávám se: okoukala jsem to u jiných blogů...ale je to prošlapaná cestička, která i mě jako čtenáři často ušetří čas, který bych strávila nad dílkem byť kvalitním, ale např. s paringem, který mi zrovna dvakrát nesedne.

Posledním oznamem bude takový malý/velký inzerát. Jistě jste si všimli, že mám velké potíže nejen s překlepy, ale i se samotným pravopisem. Chtěla bych proto požádat nějakou dobrou duši s velkou, snad i andělskou trpělivostí, která by byla ochotná podílet se na životě těchto stránek a chopila se role Beta-readera. Byla bych takovému vyznavači adrenalinových sportů ze srdce vděčná a myslím, že ze všeho nejvíc by jste to ocenili právě Vy, mí milí čtenáři. Kdyby měl někdo zájem stačí nechat koment. Předem moc děkuju!!!

A na konec, bych chtěla poděkovat Evče, zale a terikovi, za záchranu těchto stránek. Nebýt vás tří, nevracela bych se. Mockrát vám děkuju za podporu, které se mi od vás dostalo. Moc si toho vážím.

Děkuji za váš čas, o který jsem vás tímhle oznamem okradla. Přeju Vám pěkný den,

vaše doxii

Poslední komentáře
07.08.2009 00:49:35: Eve díky, moc si toho vážím, samozřejmě, že mě napadlo požádat tebe, ale jelikož si zrovna rozjela s...
06.08.2009 10:25:27: Jsem moc ráda, že jsi zpět smiley Co se týče povídek, už se moc těším, a co se týče toho beta-readera...
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.