Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Novinky

Nový příspěvek

  Nová kapitola k povídce Spojení magie s názvem "Hovory bez odpovědi" Tak je to tady, sice jsem říkala, že nebudete muset dlouho čekat, ale nakonec to trvalo dýl než jsem měla v plánu. Tahle kapitola je totiž druhá verze. První verze byla v době přidání minulé kapitoli téměř hotová, jenomže se mi prostě nelíbila, takže jsem jí nakonec celou zahodila a napsala ji úplně jinak...tak doufám, že se vám bude líbit. Původní verzi můžete najít v rubrice "šuplík".

A na co se můžete těšit? Konečně se trochu pohneme z místa, hlavní hrdinkou je tentokrát pouze Hermiona, která si trochu pustí pusu na špacír.

...kapitola ještě nění obetovaná, ale snažila jsem se...prosím buďte shovívaví ke všem chybám. díky

vaše doxii

Žádné komentáře
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.