Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Novinky

Nový příspěvek

  Nová kapitola k povídce spojení magie s názvem "Šok a trochu vyptávání" Omlouvám se za dlouhou odmlku, ale nástup do školy mě trochu zaskošil...to tempo je vražedný, žádný psaní povídek při přednáškách prostě neexistuje, ale už sem si snad trochu zvikla...

Původně jsem tuhle kapitolu chtěla uvést jako první část, ale pak sem si to rozmyslela. každopádně už se to doufám trošku rozhejbe.

Hlavní aktéři jsou tentokrát Poppy, její neteř Natalie, Andrew a vrchní lékouzelník Veron...Sera tu stále leží (jako rekvizita...)

Kapitola je neoberovaná, protože jsem vám sem chtěla dát kapitolu co nejdřív. takže všechny hrubice a chyby na mou hlavu...

Peřeju pěkné počtení a komentíky uvítám

vaše doxii

Žádné komentáře
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.