Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Novinky

Nový příspěvek

 "101+1 Dokončených"...taky už se vám stalo, že jste dostali chuť přečíst si nějakou HG/SS a nemohli jste si na žádnou vzpomenout? Jak je to možné, vždyť už jsem jich přečetl/a tolik!
Dala jsem proto do kupy malý seznam !dokončených! povídek s tímto párem. Je seřazený abecedně podle názvu. Potom vždy následuje jméno autora nebo autorů a rozsah té které povídky.
Symbolem * jsou pak označeny povídky dětem nepřístupné, ale v tomhle ohledu odkazuji hlavně na upozornění přímo na stránkách autorů a apeluji na vaši soudnost.
...linky na jednotlivé povídky jsem se nezabývala z jednoduchého důvodu...název+autor...by měla být dostatečné informace k tomu, aby vám ji strejda Google vyhledal.
Pokud narazíte na povídku, kterou jsem opomněla, nenašla nebo třeba, v době, kdy jsem seznam dávala dohromady, nebyla dokončená, dejte mi prosím vědět.
...samozřejmě vítám vaše názory i výtky...takže prosím, komentujte, je to váš prostor.
vaše doxii
Poslední komentáře
24.06.2011 16:27:13: díky...ráda bych řekla, že dnes ale znám se, neumím si poručit...ale po kratší pauze se nám vrátila ...
19.06.2011 11:49:40: ahoj ..dlouho jsem se neozval...ten seznam povídek je super..našel jsem pár který jsem už dlouho hle...
26.03.2011 18:07:25: mockrát děkuju, já jsem za tohle hrozně ráda...s češtinou mám VELKÝ problém, takže jsem vděčná, když...
25.03.2011 23:24:15: Neber to zle, ale v nadpisu máš hrubku. HP - filmy /patří sem y/, jinak moc pěkné stránky. Budu tu p...
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.