Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Novinky

  Nová kapitola k povídce Spojení magie s názvem "Hovory bez odpovědi" Tak je to tady, sice jsem říkala, že nebudete muset dlouho čekat, ale nakonec to trvalo dýl než jsem měla v plánu. Tahle kapitola je totiž druhá verze. První verze byla v době přidání minulé kapitoli téměř hotová, jenomže se mi prostě nelíbila, takže jsem jí nakonec celou zahodila a napsala ji úplně jinak...tak doufám, že se vám bude líbit. Původní verzi můžete najít v rubrice "šuplík".

A na co se můžete těšit? Konečně se trochu pohneme z místa, hlavní hrdinkou je tentokrát pouze Hermiona, která si trochu pustí pusu na špacír.

...kapitola ještě nění obetovaná, ale snažila jsem se...prosím buďte shovívaví ke všem chybám. díky

vaše doxii

  Nová kapitola k povídce Spojení magie s názvem "Takže ty a Snape..." Ačkoliv tomu určitě nechcete ani věřit, další kaptitolka je tu. Je krtičká, ale další na sebe nenechá dlouho čekat.

Mé díky patří samozřejmě Eve, za její neuvěřitelně rychlý beta-read. a za její věcnou připomínku, díky níž jsem konečně přidala popis povídky, který naleznete v její hlavičce.

...přeju pěkné počterní a za každou pochvalu či kritiku budu vděčná.

vaše doxii

Nová jednorázová povídka "Gangster's Paradise"
Povýdka vznikla v noci z  9. na 10.8. díky rádiové stanici Kiss Proton. Byl to náhzlý impuls, který mě donutil vstát z postele a tuhle píseň nějak zužitkovat. Doufám, že se vám bude líbit. Za Beta read Děkuji Eve, staronové hvězdě těcho stránek. Dejte zbohem, překlepům a hrubkám v povýdkách...(ale nemějte strach, pár vám jich určině ponechám, hlavně v těchle upozorněních...aby se vám nezastesklo).

Přeju příjemné počtení

vaše doxii

  Nová kapitola k povídce Spojení magie s názvem "Odpovědi" ...slibovaná kapitola je tu, zatím stále jen s korekturou od MS word :-D Je trošku delší, než její předchůdkyně, ale ne o moc. Název sám vám může napovědět, že půjde o vysvětlování, které muselo nevihnutelně přijít, abychom se mohli v ději pohnout z místa. Takže přeju hezké počtení...
Tak je to tady, zmiňované anketky k povídce Neropýrek naleznete v levém panelu po názvem vox populi (hlas lidu). Budu se snažit řídit se vaším přáním, ale ne vždy je to do puntíku možné. Pokud by z toho snad měla vzniknout překombinovaná patlanina...v zájmu vašeho i mého psychického zdraví se od vašich přání trochu odkloním...

Takže hlasujte, máte jedinečnou šanci ovlivnit vývoj mé povídky a stát se tak trochu jejím spoluautorem. Je na vás kdy a jakým směrem Netopýrek poletí...

vaše doxii

Vážení a milí čtenáři,

už podruhé si vás dovoluju zdržet svým nudným sdělením týkajícím se stavu mého PC. Můj technik (tímto ti děkuju na stotisíckrát) uvedl moji chloubu, můj zbožňovaný počítač do provozuschopného stavu. Je sice pravda, že některé závady i nadále přetrvávají, ale nemělo by to být nic, co by nějak zásadně ovlivnilo přidávání nových kapitol a povídek.

Vývoj povídek je následující:

Spojení magie - k této povídce mám hotové dvě nové kapitoly a jednu mám rozpracovanou (jestli se vám to zdá málo, tolik kapitol v zásobě jsem měla jen při přidání první kapitoly).

Rozpracovaná je také nová kapitola k Netopýkrovi...ale tady si ještě musím ujasnit, jakým směrem chci povídku směřovat, takže se tu v průběhu zítřka objeví pár doplňujících anket...alespoň jedna určitě.

Z nových povídek mám dokončeny tři, z nichž jedna ještě musí projít konzultací. Jediné co vám k nim mohu už teď prozradit je to, že se v nich nejedná o paring SS/HG.

...neradujte se však předčasně, všechny tyto texty ještě čeká přepis do elektronické a tím i konečné verze. Jestli vás to potěší, už v pátek vám slibuji první kousek.

Nově také projdu úvodní články k povídkám, došla jsem totiž k názoru, že jsou povětšinou naprosto nic neříkající a to mám v plánu změnit. Přiznávám se: okoukala jsem to u jiných blogů...ale je to prošlapaná cestička, která i mě jako čtenáři často ušetří čas, který bych strávila nad dílkem byť kvalitním, ale např. s paringem, který mi zrovna dvakrát nesedne.

Posledním oznamem bude takový malý/velký inzerát. Jistě jste si všimli, že mám velké potíže nejen s překlepy, ale i se samotným pravopisem. Chtěla bych proto požádat nějakou dobrou duši s velkou, snad i andělskou trpělivostí, která by byla ochotná podílet se na životě těchto stránek a chopila se role Beta-readera. Byla bych takovému vyznavači adrenalinových sportů ze srdce vděčná a myslím, že ze všeho nejvíc by jste to ocenili právě Vy, mí milí čtenáři. Kdyby měl někdo zájem stačí nechat koment. Předem moc děkuju!!!

A na konec, bych chtěla poděkovat Evče, zale a terikovi, za záchranu těchto stránek. Nebýt vás tří, nevracela bych se. Mockrát vám děkuju za podporu, které se mi od vás dostalo. Moc si toho vážím.

Děkuji za váš čas, o který jsem vás tímhle oznamem okradla. Přeju Vám pěkný den,

vaše doxii

Posledni komentare
07.08.2009 00:49:35: Eve díky, moc si toho vážím, samozřejmě, že mě napadlo požádat tebe, ale jelikož si zrovna rozjela s...
06.08.2009 10:25:27: Jsem moc ráda, že jsi zpět smiley Co se týče povídek, už se moc těším, a co se týče toho beta-readera...
Vážení a milí čtenáři,

s lítostí vám musím oznámit, že moje nynější odmlka, způsobená nejen tvůrčí krizí, ještě nějakou chvíli potrvá. Problémy s přidáváním nových kapitol jsou momentálně ryze technického rázu, na což je moje osoba krátká. Snažím se své problémy s internetem (nejen) řešit operativně, ale jsou prázdniny a můj hlavní "technik" si momentálně válí šunky někde u moře. Prozatím si tedy budu psát jak se říká do "foroty", abych vám po vyřešení všech problémů mohla alespoň částečně kompenzovat svou nečinnost rychlím přidáváním nových kapitol, případně i povídek. Když se mi poštěstí rozjet počítač natolik, abych sem mohla hodit nějaké info o vývoji, udělám to..."technik" se vrací tento pátek...tak snad bude vědět kam sáhnout...

Na závěr bych vás chtěla požádat ještě o jednu věc, a to o komentář. Ráda bych věděla, jestli má smysl se vracet, jestli mi zůstalo alespoň něco málo vaší přízně, nebo jestli vás má odmlka odradila úplně. Nechtěla bych, aby to vyznělo jako škemrání o komentář, ale spíš jako malá sondáž do myslí čtenářů...za jakoukoliv odezvu vám předem děkuji

vaše doxii

Posledni komentare
26.07.2009 07:27:06: jednoznačně pro návrat
22.07.2009 16:47:36: jj souhlasim...taky už se těšimsmiley${1}
22.07.2009 11:01:38: Doxii, co je to proboha za úvahy?! Samozřejmě, že se má cenu vracet! Jinak ti přeju pokud možno co n...

Děkuju Bludi a Supermanovi za obětavé nasazení vlastního života, při svěření svých vozidel do mých rukou. Jsem vám za to moc a moc vděčná. Byla to jííízda!!! Snad se se mnou ještě někdy budete chtít svézt.

S pozdravem pirátka silnic,

 doxii

  Nová kapitola k povídce Spojení magie s názvem "Ťuk - ťuk, kdo tam?" ...dost jsem se u týhle kapitolky zapotila, po jejím dopsání jsem totiž musela sprintovat s notebookem na zádech, abych zdrhla před tou příšernou bouřkou...riziko psaní v přírodě. Tak doufám, že se vám to bude líbit.
Přidaná nová kapitolka k povídce Spojení magie s názvem "Na samotce s netopýrem"
...jenom doufám že mi to moc nevybočilo z konceptu.
1  
2  
3  
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.