Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Mozkomorky

Zapovězený kabinet. Jméno a zároveň kmenová část adresy stránek, takových kvlait, že jsem jim věnovala samozatný odkaz. Člověk si řekne, proboha proč to? Prostě další z mnoha fanouškovských stránek zasvěcená Severusovi Snapeovi. Jistě, na první pohled to tak vypadá a částečně tomu tak i je. Tvůrkyně těchhle stránek, tzv. Mozkomorky, jsou skutečně faninky už zmíněného profesora, ne však toho antického hrdiny s tělem poloboha Héraclese a jemnou duší dítětě, jak se můžeme v některých povídkách dočíst, ale skutečného a jediného profesora Severuse Snapea s jeho typickými sarkastickými a ironickými poznámkami na účet studentů,...někdy i profesorů a pravděpodobně i mnohých dalších HP postav, mistra lektvarů plně ovládajícího své emoce a vždy dodržujícího pravidla etikety a slušného chování.
Jak jsem se tak proklikávala jedním odkazem za druhým, a četla to co mozkomorky stvořili, tekli mi po tvářích slzy, slzy smíchu. Jejich vtipné průpovídky a glosy (za které by se mnohdy nemusel stydět ani sám Snape) všemožných (více či méně nemožných) výrvorů mě doslova srazili na kolena a já se jen válela smíchy.
Mozkomorky budou asi vždycky proklínanými "rytířkami" internetu, ale taky tu vždy bude velké procento těch, kdo jim vysliví podporu. Je mi naprosto jasné, jak by dopadly moje prapodivné pokusy o HP povídky, kdyby se jim dostali do spárů, ale upřímě, asi bych se od srdce zasmála a brala to jako poctu, že i moje dílko se dostalo mezi elitu brakové literatury, kam poprávů náleží. (njn ať dělam co dělm vždycky mi s chudáka Snapea udělam podivnou místy až komicky přeslazenou postavičku)
Takže milým mozkomorkám přeji výdrž, pevné nervy, dobrý žaludek, spostu humoru, kterým patrně oplívají a klávesnici proklatě nízko... :-D
        ...enjoy it!!!

http://zapovezenykabinet.sweb.cz

 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.