Severus Snape

HP - filmy, knihy... vlastní tvorba

Ten, s kým o něco jde

Tak mě to napadlo, když jsem si při hodině projížděla obrázky v mim mobilu. Ten, který spustil konkrétně tuhle lavinu slov, tady určitě brzo najdete.

INFO:

Děj se odehrává v průběhu jistého, blíže nespecifikovaného plesu, který hodně zavání čtvrtým ročníkem a ohnivím pohárem. A to nejen proto, že zde narazíte na famfrpálouvoz hvězdu Viktora kruma. Ples je však skutečně nespecifikovaný, protože mi příjde, řekněmě, hodně zvláštní, když naženu do páru dospěláho chlapa a 14-tiletýho žabce, jakým Hermiona ve čtvrťáku byla.

Hlavní pár je samozřejmě HG/SS (...koho to ještě překvapuje?)

A teď pár poznámek k textu, párkrát jsem se při psaní neudržela a tak se mi tam přimotalo pár vtípků...teda alespoň mě to vtipný přišlo. Nenechte se tím rozhodit, narazíte na to jen párkrát na začátku. A za další, ke konci se na samostatnej řádce objeví tři hvězdičky. To je místo kde jsem se rozhodovala jestli příběh utnout nebo pokračovat. Vyhrálo pokráčko. Takže pro ty, kterým se to bude zdát zakončené už tady a ty, kterým už je ze mě špatně a dostali se až sem (gratuluji) : dál už číst nemusíte! Užijte si to a za komenty budu moc ráda.

vaše doxii

Moje díky patří Zrzounkovi za beta-read. Dekuji ti.

25820414.jpg

Tak zrovna tůten obrázek se stal předlohou, pro moji povídku...

Ten s kým o něco jde
Posledni komentare
28.07.2011 15:01:35: úžasný!!! fakt krásný, za pokračování bych se taky nezlobila :o)
01.02.2011 16:08:23: Je to nádherná povídka...mrazí mě přitom v zádechsmiley chci pokračování prosííííím moc prosííím smiley...
02.08.2010 00:12:00: Héj, co se stalo v kočáře? Mě by to taky zajímalo.smiley${1}
30.08.2009 13:19:12: Áá, nebíčko hotové, tak na to sa teším. A ďakujem( utiera si slzy dojatia) smiley${1}
 
Většina postav použitá v mých povídkách patří autorce J.K.Rowlingové. Netvořím si na ně žádné právo, nejedná-li se ovšem o mé vlastní postavy. Tento blog nebyl založen s účelem jakkoliv se obohatit...nanejvíš tak vědomostně, což u mě zrovna nehrozí. Případné porušení autorských práv či vaše nároky na nějakou z mých povídek, mi prosím sdělte. Po doložení pravdivosti vašeho tvrzení, svou případnou chybu napravím. Jsem taky jenom člověk, a jako taková se samozřejmě můžu dopustit chyby.